Looking for results, matches or statistics?
Download the official app of EMF Euro 2017!

Airnergy Mad Dogs

2 : 2
(3:2p)

Stage Final

Finished

PITCH 1

Nova Vita

Nothing to see here.

Last 32
Team
-
Team
-
Team
-
Team
-
Team
-
Team
-
Team
-
Team
-
Team
-
Team
-
Team
-
Team
-
Team
-
Team
-
Team
-
Team
-
Team
-
Team
-
Team
-
Team
-
Team
-
Team
-
Team
-
Team
-
Team
-
Team
-
Team
-
Team
-
Team
-
Team
-
Team
-
Team
-
Last 16
Team
-
Team
-
Team
-
Team
-
Team
-
Team
-
Team
-
Team
-
Team
-
Team
-
Team
-
Team
-
Team
-
Team
-
Team
-
Team
-

Final

8.9.2019

15:00

Airnergy Mad Dogs

Airnergy Mad Dogs

Airnergy Mad Dogs

flag 2 : 2
(3 : 2 pen)
flag

Nova Vita

Nova Vita

Nova Vita

Third place

8.9.2019

11:00

Prestige MFC

Prestige MFC

Prestige MFC

flag 2 : 3 flag

KCM 2000 Group

KCM 2000

KCM 2000

7th Place match

8.9.2019

10:00

Amidar Nahariya

Amidar Nahariya

Amidar Nahariya

flag 0 : 5 flag

Pruska Mesopromet Franca

Pruska Mesopromet Franca

Pruska Mesopromet Franca

5th Place match

8.9.2019

10:00

Ecos

Ecos

Ecos

flag 4 : 4
(1 : 0 pen)
flag

Sunnyland

Sunnyland

Sunnyland

Semifinals

7.9.2019

16:00

KCM 2000

KCM 2000 Group

KCM 2000

flag 0 : 2 flag

Airnergy Mad Dogs

Airnergy Mad Dogs

Airnergy Mad Dogs

7.9.2019

16:00

Prestige MFC

Prestige MFC

Prestige MFC

flag 0 : 2 flag

Nova Vita

Nova Vita

Nova Vita

Quarterfinals

7.9.2019

10:00

Amidar Nahariya

Amidar Nahariya

Amidar Nahariya

flag 1 : 3 flag

KCM 2000 Group

KCM 2000

KCM 2000

7.9.2019

10:00

Nova Vita

Nova Vita

Nova Vita

flag 3 : 0 flag

Pruska Mesopromet Franca

Pruska Mesopromet Franca

Pruska Mesopromet Franca

7.9.2019

10:00

Ecos

Ecos

Ecos

flag 0 : 2 flag

Prestige MFC

Prestige MFC

Prestige MFC

7.9.2019

10:00

Airnergy Mad Dogs

Airnergy Mad Dogs

Airnergy Mad Dogs

flag 4 : 0 flag

Sunnyland

Sunnyland

Sunnyland

Last 16

6.9.2019

17:00

KCM 2000

KCM 2000 Group

KCM 2000

flag 2 : 0 flag

Mexican - Be´er Sheva

Mexicans

Mexicans

6.9.2019

17:00

Ecolux

Ecolux

Ecolux

flag 1 : 1
(1 : 2 pen)
flag

Pruska Mesopromet Franca

Pruska Mesopromet Franca

Pruska Mesopromet Franca

6.9.2019

17:00

Sunnyland

Sunnyland

Sunnyland

flag 4 : 4
(5 : 4 pen)
flag

Presov

Presov

Presov

6.9.2019

17:00

Prestige MFC

Prestige MFC

Prestige MFC

flag 2 : 2
(3 : 2 pen)
flag

Giro Molde Azul

Giro CF

Giro CF

6.9.2019

16:00

MAV Sport

MAV Sport

MAV Sport

flag 1 : 1
(1 : 2 pen)
flag

Ecos

Ecos

Ecos

6.9.2019

16:00

TJ Spoje Praha

TJ Spoje Praha

TJ Spoje Praha

flag 2 : 5 flag

Airnergy Mad Dogs

Airnergy Mad Dogs

Airnergy Mad Dogs

6.9.2019

16:00

Todor Pet Bau Team KFT.

Todor Pet Bau Team KFT.

Todor Pet Bau Team KFT.

flag 0 : 5 flag

Nova Vita

Nova Vita

Nova Vita

6.9.2019

16:00

Apollonia

Apollonia

Apollonia

flag 1 : 2 flag

Amidar Nahariya

Amidar Nahariya

Amidar Nahariya

Basic group

6.9.2019

11:00

Tipex AS

Tipex AS

Tipex AS

flag 5 : 1 flag

Brussels Sixte United

Brussels Sixte United

Brussels Sixte United

Group E

6.9.2019

11:00

Valter

Valter Maxbet

Valter

flag 3 : 3
(6 : 5 pen)
flag

Apollonia

Apollonia

Apollonia

Group F

6.9.2019

11:00

Mexicans

Mexican - Be´er Sheva

Mexicans

flag 1 : 0 flag

FC Vivafarm

FC Vivafarm

FC Vivafarm

Group F

6.9.2019

11:00

Ecolux

Ecolux

Ecolux

flag 3 : 2 flag

Nova Vita

Nova Vita

Nova Vita

Group E

6.9.2019

10:00

Airnergy Mad Dogs

Airnergy Mad Dogs

Airnergy Mad Dogs

flag 4 : 1 flag

Sunnyland

Sunnyland

Sunnyland

Group D

6.9.2019

10:00

KCM 2000

KCM 2000 Group

KCM 2000

flag 1 : 1
(1 : 2 pen)
flag

TJ Spoje Praha

TJ Spoje Praha

TJ Spoje Praha

Group C

6.9.2019

10:00

Presov

Presov

Presov

flag 27 : 1

Martoranello Cesena

Martoranello Cesena

Martoranello Cesena

Group C

6.9.2019

10:00

Sava

Sava

Sava

flag 2 : 5 flag

Amidar Nahariya

Amidar Nahariya

Amidar Nahariya

Group D

6.9.2019

09:00

Parca

Parca Kent

Parca

flag 0 : 5 flag

Todor Pet Bau Team KFT.

Todor Pet Bau Team KFT.

Todor Pet Bau Team KFT.

Group B

6.9.2019

09:00

Ecos

Ecos

Ecos

flag 0 : 4 flag

Prestige MFC

Prestige MFC

Prestige MFC

Group B

6.9.2019

09:00

Giro CF

Giro Molde Azul

Giro CF

flag 5 : 0

EURO 40

EURO 40

EURO 40

Group A

6.9.2019

09:00

MAV Sport

MAV Sport

MAV Sport

flag 3 : 3
(4 : 3 pen)
flag

Pruska Mesopromet Franca

Pruska Mesopromet Franca

Pruska Mesopromet Franca

Group A

5.9.2019

19:00

MAV Sport

MAV Sport

MAV Sport

flag 4 : 1 flag

Giro Molde Azul

Giro CF

Giro CF

Group A

5.9.2019

18:00

Apollonia

Apollonia

Apollonia

flag 4 : 0 flag

FC Vivafarm

FC Vivafarm

FC Vivafarm

Group F

5.9.2019

18:00

Sunnyland

Sunnyland

Sunnyland

flag 7 : 1 flag

Amidar Nahariya

Amidar Nahariya

Amidar Nahariya

Group D

5.9.2019

18:00

TJ Spoje Praha

TJ Spoje Praha

TJ Spoje Praha

flag 5 : 0

Martoranello Cesena

Martoranello Cesena

Martoranello Cesena

Group C

5.9.2019

18:00

Nova Vita

Nova Vita

Nova Vita

flag 7 : 0 flag

Brussels Sixte United

Brussels Sixte United

Brussels Sixte United

Group E

5.9.2019

17:00

Prestige MFC

Prestige MFC

Prestige MFC

flag 1 : 2 flag

Todor Pet Bau Team KFT.

Todor Pet Bau Team KFT.

Todor Pet Bau Team KFT.

Group B

5.9.2019

17:00

Pruska Mesopromet Franca

Pruska Mesopromet Franca

Pruska Mesopromet Franca

flag 10 : 0

EURO 40

EURO 40

EURO 40

Group A

5.9.2019

17:00

Valter

Valter Maxbet

Valter

flag 1 : 4 flag

Mexican - Be´er Sheva

Mexicans

Mexicans

Group F

5.9.2019

17:00

Ecolux

Ecolux

Ecolux

flag 5 : 0 flag

Tipex AS

Tipex AS

Tipex AS

Group E

5.9.2019

16:00

Ecos

Ecos

Ecos

flag 2 : 0 flag

Parca Kent

Parca

Parca

Group B

5.9.2019

16:00

KCM 2000

KCM 2000 Group

KCM 2000

flag 1 : 1
(2 : 1 pen)
flag

Presov

Presov

Presov

Group C

5.9.2019

16:00

Airnergy Mad Dogs

Airnergy Mad Dogs

Airnergy Mad Dogs

flag 8 : 2 flag

Sava

Sava

Sava

Group D

5.9.2019

13:00

MAV Sport

MAV Sport

MAV Sport

flag 10 : 0

EURO 40

EURO 40

EURO 40

Group A

5.9.2019

12:00

Sunnyland

Sunnyland

Sunnyland

flag 3 : 0 flag

Sava

Sava

Sava

Group D

5.9.2019

12:00

Apollonia

Apollonia

Apollonia

flag 4 : 0 flag

Mexican - Be´er Sheva

Mexicans

Mexicans

Group F

5.9.2019

12:00

TJ Spoje Praha

TJ Spoje Praha

TJ Spoje Praha

flag 0 : 0
(3 : 2 pen)
flag

Presov

Presov

Presov

Group C

5.9.2019

12:00

Nova Vita

Nova Vita

Nova Vita

flag 6 : 2 flag

Tipex AS

Tipex AS

Tipex AS

Group E

5.9.2019

11:00

Prestige MFC

Prestige MFC

Prestige MFC

flag 3 : 0 flag

Parca Kent

Parca

Parca

Group B

5.9.2019

11:00

Pruska Mesopromet Franca

Pruska Mesopromet Franca

Pruska Mesopromet Franca

flag 1 : 2 flag

Giro Molde Azul

Giro CF

Giro CF

Group A

5.9.2019

11:00

Ecolux

Ecolux

Ecolux

flag 5 : 0 flag

Brussels Sixte United

Brussels Sixte United

Brussels Sixte United

Group E

5.9.2019

11:00

Valter

Valter Maxbet

Valter

flag 1 : 2 flag

FC Vivafarm

FC Vivafarm

FC Vivafarm

Group F